Nákupní košík

Slevy

Jaké slevy poskytujeme na produkty ESET?

Na produkty ESET nabízíme tyto slevy:

  • 50% pro studenty (pouze na ISIC, nikoli ISIC SCHOLAR)
  • 50% pro TP, ZTP a ZTP/P a poživatele plně invalidního důchodu (PID)
  • 30% pro mladé do 26 let
  • 50% pro zdravotní organizace
  • 50% pro školské organizace
  • 50% pro nevládní neziskové organizace
  • 20% pro subjekty veřejné správy

50% sleva pro studenty

ESET nabízí držitelům mezinárodních identifikačních průkazů ISIC 50% slevu. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze zaslat na obchod@AntivirusEset.cz. Sleva se vztahuje POUZE na licenci pro 1 PC s prodloužením licence na 1 rok. Více informací k průkazům ISIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá uplatnit při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pokud si tedy pořídíte ESET Internet Security v kombinaci s ESET Mobile Security, lze na oba dva produkty uplatnit studentskou slevu, jelikož je splněna podmínka 1 PC a 1 mobilní zařízení. Naopak při nákupu ESET Internet Security společně s ESET NOD32 Antivirus, lze studentskou slevu uplatnit jen na jeden z těchto produktů.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.

Při nákupu nelze platit kartou. Při uplatnění zaškrtněte tuto slevu v objednávkovém formuláři.


50% sleva pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID

ESET nabízí všem držitelům průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID (plný invalidní důchod), 50 % slevu na produkty. Slevu lze uplatnit na produkty ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze nahrát v objednávkovém formuláři nebo zaslat na obchod@AntivirusEset.cz. Na jeden průkaz můžete získat licenci na max. 2 PC a 2 mobily nebo tablety.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.

Nárok na slevu potvrdíte zaškrtnutím 50% slevy v objednávkovém formuláři.


30% sleva pro učitele a mládež do 26 let

ESET nabízí tuto slevu pro držitele karet IYTC (do 26 let) a karty ITIC (učitelé). Platí pouze pro nové licence na 1 PC na 1 rok. Slevu tedy nelze uplatnit na prodloužení licence. Více informací ke kartám IYTC a ITIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá využít při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Při uplatnění slevy není možné platit kartou. Slevu lze uplatnit zaškrtnutím v objednávkovém formuláři.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.