Nákupní košík

Slevy

Jaké slevy poskytujeme na produkty ESET?

Na produkty ESET nabízíme tyto slevy:

  • 30% pro studenty (pouze na ISIC, nikoli ISIC SCHOLAR)
  • 30% pro TP, ZTP a ZTP/P a poživatele plně invalidního důchodu (PID)
  • 30% sleva pro učitele

30% sleva pro studenty

ESET nabízí držitelům mezinárodních identifikačních průkazů ISIC 30% slevu. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze zaslat na obchod@AntivirusEset.cz. Sleva se vztahuje POUZE na licenci pro 1 PC s prodloužením licence na 1 rok. Více informací k průkazům ISIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá uplatnit při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pokud si tedy pořídíte ESET Internet Security v kombinaci s ESET Mobile Security, lze na oba dva produkty uplatnit studentskou slevu, jelikož je splněna podmínka 1 PC a 1 mobilní zařízení. Naopak při nákupu ESET Internet Security společně s ESET NOD32 Antivirus, lze studentskou slevu uplatnit jen na jeden z těchto produktů.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.

Při nákupu nelze platit kartou. Při uplatnění zaškrtněte tuto slevu v objednávkovém formuláři.


30% sleva pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID

ESET nabízí všem držitelům průkazu TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID (plný invalidní důchod), 30 % slevu na produkty. Slevu lze uplatnit na produkty ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu, kterou lze nahrát v objednávkovém formuláři nebo zaslat na obchod@AntivirusEset.cz. Na jeden průkaz můžete získat licenci na max. 2 PC a 2 mobily nebo tablety.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.

Nárok na slevu potvrdíte zaškrtnutím 50% slevy v objednávkovém formuláři.


30% sleva pro učitele

ESET nabízí tuto slevu pro držitele karty ITIC (učitelé). Platí pouze pro nové licence na 1 PC na 1 rok. Slevu tedy nelze uplatnit na prodloužení licence. Více informací ke kartám ITIC naleznete na www.isic.cz.

Sleva se dá využít při nákupu produktů ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security. Při uplatnění slevy není možné platit kartou. Slevu lze uplatnit zaškrtnutím v objednávkovém formuláři.

Slevu nelze uplatnit na ESET Family Security Pack.